Opis hotelu
Urocze gospodarstwo agroturystyczne położone na uboczu, na terenie Brodnickiego Parku Krajobrazowego, w otoczeniu lasów, jezior i wspaniałej przyrody. Do dyspozycji gości sala telewizyjna, sala kominkowa (używana też jako jadalnia), przestronny taras. Pokoje z własną łazienką, TV, lodówką z dostępem do kuchni. Bogate i zróżnicowane posiłki, możliwość zamówienia menu wegetariańskiego, produkty z własnego ekologicznego ogródka. Na terenie gospodarstwa hodowane są zwierzęta przyjaźnie nastawione do ludzi; niewątpliwie największą atrakcją są świnki wietnamskie. Wędkarze mają do dyspozycji staw rybny. "Ciche" to miejsce, gdzie można doskonale wypocząć i poczuć bliski kontakt z naturą.
Obowiązkowe wyżywienie oraz inne warunki pobytu
Osoby korzystające z oferty bezpłatnych noclegów zobowiązane są do opłacenia stawki żywieniowej za każdy dzień pobytu. Szczegółowe zasady pobytu z Voucherem Eurorest określone są w Regulaminie.
Obowiązkowa stawka żywieniowa we wszystkich okresach honorowania Vouchera:
05 Sty  -  20 Sty
55,00 zł
21 Sty  -  19 Cze
69,00 zł
20 Cze  -  15 Wrz
79,00 zł
16 Wrz  -  15 Lis
69,00 zł
16 Lis  -  20 Gru
59,00 zł

Stawka żywieniowa dotyczy 1 dnia pobytu 1 dorosłej osoby.

Serwowane posiłki: śniadanie; ciepły posiłek główny (1 danie).

Hotel nie akceptuje Voucherów podczas długich weekendów. Dzieci do 7 lat - 25% zniżki od stawki żywieniowej.

Całkowity koszt pobytu
Korzystając z bezpłatnego zakwaterowania w obiekcie, posiadacze Voucherów opłacają tylko stawki żywieniowe. Całkowity koszt pobytu to stawka żywieniowa pomnożona przez liczbę osób i dni spędzonych w hotelu.
Opis pokoi
Wyposażenie, położenie, udogodnienia, atrakcje

Udogodnienia

Dla niepełnosprawnych
Planowanie pobytu
Po otrzymaniu Vouchera hotelowego Eurorest i zaplanowaniu terminu pobytu należy samodzielnie dokonać rezerwacji, kontaktując się z hotelem, przez e-mail lub telefonicznie. W dniu przybycia należy przedstawić w recepcji swój Voucher, aby zostać zwolnionym z opłaty za noclegi oraz opłacić stawki żywieniowe wg powyższej tabeli. Więcej znajdziesz na stronie Planowanie pobytu.
2018 © Copyright by TLG Travel Group, LLC