Opis hotelu
Gospodarstwo agroturystyczne "Pod Gronikami" położone jest na wzniesieniu, skąd można podziwiać piękne Tatry. Ponadto rozległe tereny wokół są doskonałym miejscem dla osób lubiących długie spacery, jazdę na rowerze lub wycieczki na nartach śladowych. Pokoje gościnne znajdujące się w ośrodku zostały niedawno wyremontowane i wyposażone w nowy sprzęt. Na życzenie gości właściciele organizują grilla, ognisko, pieczenie barana, a zimą – kulig. Na zboczu powyżej gospodarstwa (w zimie) działa prywatny, mały orczykowy wyciąg narciarski przeznaczony wyłącznie dla gości - dobry dla początkujących narciarzy i dla dzieci. Bardziej zaawansowani mogą skorzystać z wyciągu w Orawce, odległej o 5 km. Natomiast 25 km od agroturystyki "Pod Gronikami" znajduje się kąpielisko geotermalne w Oravicach na Słowacji. W okolicznych wsiach można obejrzeć zabytki budownictwa drewnianego, a w Nowym Targu i Jabłonce odbywają się cotygodniowe jarmarki.
Obowiązkowe wyżywienie oraz inne warunki pobytu
Osoby korzystające z oferty bezpłatnych noclegów zobowiązane są do opłacenia stawki żywieniowej za każdy dzień pobytu. Szczegółowe zasady pobytu z Voucherem Eurorest określone są w Regulaminie.
Obowiązkowa stawka żywieniowa we wszystkich okresach honorowania Vouchera:
01 Sty  -  31 Gru
49,00 zł

Stawka żywieniowa dotyczy 1 dnia pobytu 1 dorosłej osoby.

Serwowane posiłki: śniadanie; ciepły posiłek główny (1 danie).

Cena nie dotyczy okresów Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra oraz Świąt Wielkanocnych.

Całkowity koszt pobytu
Korzystając z bezpłatnego zakwaterowania w obiekcie, posiadacze Voucherów opłacają tylko stawki żywieniowe. Całkowity koszt pobytu to stawka żywieniowa pomnożona przez liczbę osób i dni spędzonych w hotelu.
Opis pokoi
Balkon/taras (w 50% pokoi lub mniej)
Kabina prysznicowa (we wszystkich pokojach)
Kącik wypoczynkowy w pokoju (fotel, sofa) (w 50% pokoi lub mniej)
Lodówka (w 50% pokoi lub mniej)
Ogrzewanie (we wszystkich pokojach)
Pokoje tylko dla niepalących (we wszystkich pokojach)
Stół / biurko (we wszystkich pokojach)
TV (we wszystkich pokojach)
Wyposażenie, położenie, udogodnienia, atrakcje

Wyposażenie obiektu

Grill ogrodowy
Lodówka w obiekcie
Parking niestrzeżony
Plac zabaw
Przyjmowanie małych zwierząt domowych
WiFi

Dla dzieci

Plac zabaw w ogrodzie
Planowanie pobytu
Po otrzymaniu Vouchera hotelowego Eurorest i zaplanowaniu terminu pobytu należy samodzielnie dokonać rezerwacji, kontaktując się z hotelem, przez e-mail lub telefonicznie. W dniu przybycia należy przedstawić w recepcji swój Voucher, aby zostać zwolnionym z opłaty za noclegi oraz opłacić stawki żywieniowe wg powyższej tabeli. Więcej znajdziesz na stronie Planowanie pobytu.
2018 © Copyright by TLG Travel Group, LLC