Opis hotelu
Rezydencja "Apollo" położona jest wśród stuletnich świerków i modrzewi, w malowniczej i cichej okolicy. Jednocześnie od centrum Karpacza dzieli ją jedyne 10 minut spaceru. Nieopodal Rezydencji splatają się szlaki turystyczne wiodące do najpiękniejszych miejsc Karkonoszy. Stąd turyści wyruszają na Śnieżkę, do Samotni, czy na Słonecznik. Od najbliższych wyciągów narciarskich dzieli Ośrodek 350 m (Karkonosze, Kolorowa), a od Kopy jest oddalony o 700 m. Na gości Rezydencji "Apollo" czekają eleganckie, przestronne pokoje, wszystkie z łazienkami, wyposażone w sejfy, TV-SAT, większość z balkonami i pięknymi widokami na Śnieżkę lub Dolny Karpacz. Oprócz komfortowo wyposażonych pokoi ośrodek oferuje także restaurację oraz bar z kawiarnią. Hotelowy bar posiada szeroki wybór alkoholi i cygar. Stylowości wnętrzu nadają dekoracja ze szkła artystycznego oraz galeria zdjęć przedwojennego Karpacza. Rezydencja oferuje Gościom: codzienną prasę, piłkarzyki, Play Station, gry planszowe. Do dyspozycji turystów jest również sauna fińska, masaże, możliwość umawiania na seanse inhalacyjne w grocie solnej. Ośrodek współpracuje z obiektem, który posiada basen i jacuzzi oraz zajmuje się organizacją wycieczek do najpiękniejszych miejsc regionu: Praga, Drezno, Skalne Miasto, Park Safari, Wrocław.
Obowiązkowe wyżywienie oraz inne warunki pobytu
Osoby korzystające z oferty bezpłatnych noclegów zobowiązane są do opłacenia stawki żywieniowej za każdy dzień pobytu. Szczegółowe zasady pobytu z Voucherem Eurorest określone są w Regulaminie.
Obowiązkowa stawka żywieniowa we wszystkich okresach honorowania Vouchera:
01 Sty  -  31 Gru
112,00 zł

Stawka żywieniowa dotyczy 1 dnia pobytu 1 dorosłej osoby.

Serwowane posiłki: śniadanie; ciepły posiłek główny (2 lub więcej dań).

- dopłata za pokój 1-osobowy 20zł - Vouchery hotelowe nie są honorowane w okresie długich weekendów i Świąt - cena stawki żywieniowej obejmuje również: bezprzewodowy internet (WiFi) na terenie całego obiektu, dostęp do Internet Point w Lobby Hotelowym, seans w saunie, możliwość wypożyczenia kijków do Nordic Walking, dozorowany parking

Całkowity koszt pobytu
Korzystając z bezpłatnego zakwaterowania w obiekcie, posiadacze Voucherów opłacają tylko stawki żywieniowe. Całkowity koszt pobytu to stawka żywieniowa pomnożona przez liczbę osób i dni spędzonych w hotelu.
Opis pokoi
Balkon/taras (w więcej niż 50% pokoi)
Kabina prysznicowa (we wszystkich pokojach)
Kącik wypoczynkowy w pokoju (fotel, sofa) (we wszystkich pokojach)
Możliwość dostawienia w pokoju dodatkowego łóżeczka dla dzieci (w więcej niż 50% pokoi)
Ogrzewanie (we wszystkich pokojach)
Pokoje dla palących (w 50% pokoi lub mniej)
Pokoje tylko dla niepalących (w więcej niż 50% pokoi)
SAT (we wszystkich pokojach)
Sejf (we wszystkich pokojach)
Stół / biurko (we wszystkich pokojach)
TV (we wszystkich pokojach)
Wyposażenie, położenie, udogodnienia, atrakcje

Wyposażenie obiektu

Internet
Lodówka w obiekcie
Parking niestrzeżony
Przyjmowanie małych zwierząt domowych
Recepcja 24h
Sauna
Sejf w obiekcie
WiFi

Gastronomia w obiekcie

Drink bar / pub
Kawiarnia
Restauracja

SPA

Masaże
Sauna / łaźnia
Zabiegi upiększająco-kosmetyczne

Dla dzieci

Osobne menu dla dzieci
Pokój zabaw dla dzieci

Otoczenie obiektu

Aquapark
Basen kryty
Basen otwarty
Boisko sportowe
Centrum miejscowości
Kort tenisowy
Lodowisko
Odległość od wyciągów narciarskich w głównym ośrodku w Twoim regionie
Siłownia
Planowanie pobytu
Po otrzymaniu Vouchera hotelowego Eurorest i zaplanowaniu terminu pobytu należy samodzielnie dokonać rezerwacji, kontaktując się z hotelem, przez e-mail lub telefonicznie. W dniu przybycia należy przedstawić w recepcji swój Voucher, aby zostać zwolnionym z opłaty za noclegi oraz opłacić stawki żywieniowe wg powyższej tabeli. Więcej znajdziesz na stronie Planowanie pobytu.
2018 © Copyright by TLG Travel Group, LLC