Opis hotelu
„Gościniec Basia” znajduje się w cichej, spokojnej okolicy przy drodze wylotowej do Opola Lubelskiego. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, telewizor, czajnik, filiżanki, szklaneczki i ręczniki. Gościom serwowana jest smaczna domowa kuchnia. Na posesji znajduje się odkryty basen ogrodowy oraz altana i grill, gdzie na życzenie gości przygotowywane są wspaniałe biesiady niezależnie od pory roku. Od „Gościńca Basia” do przepięknych kamieniczek i studni na Rynku jest 1700 m. Odległość tę można pokonać pieszo w 30 min, po drodze zatrzymując się przy Źródełku Miłości oraz zwiedzając Ścianę Płaczu na Kirkucie.
Obowiązkowe wyżywienie oraz inne warunki pobytu
Osoby korzystające z oferty bezpłatnych noclegów zobowiązane są do opłacenia stawki żywieniowej za każdy dzień pobytu. Szczegółowe zasady pobytu z Voucherem Eurorest określone są w Regulaminie.
Obowiązkowa stawka żywieniowa we wszystkich okresach honorowania Vouchera:
02 Sty  -  22 Gru
80,00 zł

Stawka żywieniowa dotyczy 1 dnia pobytu 1 dorosłej osoby.

Serwowane posiłki: śniadanie; ciepły posiłek główny (2 lub więcej dań).

Podana cena dotyczy pobytu - minimum 8 dni. Przy pobytach poniżej 8 dni - obowiązuje cena 85 zł /za dzień /za osobę. Ceny dotyczą pobytów w pokojach standard. Obecnie obowiązuje opłata miejscowa tzw. klimatyczna w wysokości 2 zł od osoby za każdy dzień pobytu. Możliwy pobyt w pokoju z kominkiem i balkonem za dodatkową opłatą - 40zł /za dobę /za osobę. Nie realizujemy Voucherów w okresie świąt i długich weekendów. W celu potwierdzenia rezerwacji pobytu należy wpłacic zadatek - 50% wartości rezerwacji w ciągu trzech dni od dnia dokonania wstępnej rezerwacji na konto PKO BP Barbara Wierak nr. 84 1020 3219 0000 9702 0058 9697.

Całkowity koszt pobytu
Korzystając z bezpłatnego zakwaterowania w obiekcie, posiadacze Voucherów opłacają tylko stawki żywieniowe. Całkowity koszt pobytu to stawka żywieniowa pomnożona przez liczbę osób i dni spędzonych w hotelu.
Opis pokoi
Balkon/taras (w 50% pokoi lub mniej)
Kabina prysznicowa (w więcej niż 50% pokoi)
Kącik wypoczynkowy w pokoju (fotel, sofa) (w 50% pokoi lub mniej)
Lodówka (w 50% pokoi lub mniej)
Ogrzewanie (we wszystkich pokojach)
Pokoje tylko dla niepalących (we wszystkich pokojach)
TV (we wszystkich pokojach)
Wanna (w 50% pokoi lub mniej)
Wyposażenie, położenie, udogodnienia, atrakcje

Wyposażenie obiektu

Grill ogrodowy
Internet
Lodówka w obiekcie
Parking niestrzeżony
Plac zabaw
Przyjmowanie małych zwierząt domowych
Recepcja 24h
WiFi

Otoczenie obiektu

Basen kryty
Basen otwarty
Centrum miejscowości
Kort tenisowy
Lodowisko
Obiekty jeździeckie
Obiekty wędkarskie
Planowanie pobytu
Po otrzymaniu Vouchera hotelowego Eurorest i zaplanowaniu terminu pobytu należy samodzielnie dokonać rezerwacji, kontaktując się z hotelem, przez e-mail lub telefonicznie. W dniu przybycia należy przedstawić w recepcji swój Voucher, aby zostać zwolnionym z opłaty za noclegi oraz opłacić stawki żywieniowe wg powyższej tabeli. Więcej znajdziesz na stronie Planowanie pobytu.
2018 © Copyright by TLG Travel Group, LLC