Opis hotelu
Obiekt usytuowany jest w bardzo atrakcyjnym miejscu u nasady Półwyspu Helskiego oferując warunki do spokojnego wypoczynku oraz podziwiania pięknych widoków morza zatoki i Półwyspu Helskiego. Wszystkie pokoje posiadają na wyposażeniu bezpłatnie bezprzewodowy internet. Do wyposażenia pokoi należą lodówka, czajnik bezprzewodowy, suszarka do włosów, żelazko, płaski telewizor, dekoder satelitarny. W łazienkach jest podgrzewana podłoga. Obiekt dysponuje również pokojami z widokiem na morze. Niedaleko D.W.Rades rozpoczyna się najdłuższa na całym wybrzeżu ścieżka rowerowa, którą można dojechać do Helu. W centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie można korzystać z oferowanych przez Ośrodek zabiegów rehabilitacyjnych i leczniczych oraz aquaparku. Na szczycie wieży ratusza miejskiego znajduje się taras widokowy skąd można podziwiać panoramę miasta i Półwyspu Helskiego. Zatoka Pucka stwarza znakomite warunki do uprawiania wodnych sportów takich jak: żeglarstwo, windsurfing, kitesurfing, kajakarstwo, paralotniarstwo, surfing, narciarstwo wodne. Można zwiedzić port rybacki i wybrać się na wycieczkę kutrem rybackim w morze.
Obowiązkowe wyżywienie oraz inne warunki pobytu
Osoby korzystające z oferty bezpłatnych noclegów zobowiązane są do opłacenia stawki żywieniowej za każdy dzień pobytu. Szczegółowe zasady pobytu z Voucherem Eurorest określone są w Regulaminie.
Obowiązkowa stawka żywieniowa we wszystkich okresach honorowania Vouchera:
01 Kwi  -  30 Cze
70,00 zł
01 Wrz  -  31 Paź
70,00 zł

Stawka żywieniowa dotyczy 1 dnia pobytu 1 dorosłej osoby.

Serwowane posiłki: śniadanie; ciepły posiłek główny (2 lub więcej dań).

Dzieci do 10 lat: 65,00 zł. Pokoje typu studio: 75,00 zł / os. dorosła. Apartamenty typu studio: 80 zł / os. dorosła. Apartamenty: 85,00 zł / os. dorosła. Śniadanie w formie bufetu.

Całkowity koszt pobytu
Korzystając z bezpłatnego zakwaterowania w obiekcie, posiadacze Voucherów opłacają tylko stawki żywieniowe. Całkowity koszt pobytu to stawka żywieniowa pomnożona przez liczbę osób i dni spędzonych w hotelu.
Opis pokoi
Balkon/taras (we wszystkich pokojach)
Kabina prysznicowa (we wszystkich pokojach)
Kącik wypoczynkowy w pokoju (fotel, sofa) (we wszystkich pokojach)
Lodówka (we wszystkich pokojach)
Ogrzewanie (we wszystkich pokojach)
Pokoje tylko dla niepalących (we wszystkich pokojach)
SAT (we wszystkich pokojach)
Sejf (we wszystkich pokojach)
Stół / biurko (we wszystkich pokojach)
TV (we wszystkich pokojach)
Wyposażenie, położenie, udogodnienia, atrakcje

Wyposażenie obiektu

Internet
Lodówka w obiekcie
Parking niestrzeżony
Plac zabaw
Pralka
Sejf w obiekcie
WiFi

Otoczenie obiektu

Aquapark
Basen kryty
Basen otwarty
Boisko sportowe
Centrum miejscowości
Kort tenisowy
Obiekty jeździeckie
Obiekty wędkarskie
Odległość od morza
Odległość od plaży
Park rozrywki / wesołe miasteczko
Siłownia
Planowanie pobytu
Po otrzymaniu Vouchera hotelowego Eurorest i zaplanowaniu terminu pobytu należy samodzielnie dokonać rezerwacji, kontaktując się z hotelem, przez e-mail lub telefonicznie. W dniu przybycia należy przedstawić w recepcji swój Voucher, aby zostać zwolnionym z opłaty za noclegi oraz opłacić stawki żywieniowe wg powyższej tabeli. Więcej znajdziesz na stronie Planowanie pobytu.
2018 © Copyright by TLG Travel Group, LLC