Opis hotelu
Hotel położony jest blisko morza, otoczony z trzech stron lasami należącymi do Słowińskiego Parku Narodowego. Tak wspaniała lokalizacja sprawia, że jest tutaj cisza i doskonałe warunki do wypoczynku. Pokoje są przestronne, jasne, wygodnie umeblowane. W ogrodzie można urządzać grilla, jest też obszerny plac zabaw dla najmłodszych.
Tutejsza kuchnia to przede wszystkim typowe dania polskie, doskonale przyrządzone i podane przez uroczy personel. Na terenie ośrodka działają też pizzeria i smażalnia ryb. Pobyt tutaj polecany jest osobom szukającym spokojnego miejsca do wypoczynku nad morzem.
Obowiązkowe wyżywienie oraz inne warunki pobytu
Osoby korzystające z oferty bezpłatnych noclegów zobowiązane są do opłacenia stawki żywieniowej za każdy dzień pobytu. Szczegółowe zasady pobytu z Voucherem Eurorest określone są w Regulaminie.
Obowiązkowa stawka żywieniowa we wszystkich okresach honorowania Vouchera:
02 Sty  -  30 Cze
65,00 zł
26 Sie  -  20 Gru
65,00 zł

Stawka żywieniowa dotyczy 1 dnia pobytu 1 dorosłej osoby.

Serwowane posiłki: śniadanie; ciepły posiłek główny (2 lub więcej dań).

Dzieci do 10 lat - 45,00 PLN. Vouchery nie są honorowane w okresie Wielkanocy, Bożego Narodzenia i Sylwestra.

Całkowity koszt pobytu
Korzystając z bezpłatnego zakwaterowania w obiekcie, posiadacze Voucherów opłacają tylko stawki żywieniowe. Całkowity koszt pobytu to stawka żywieniowa pomnożona przez liczbę osób i dni spędzonych w hotelu.
Opis pokoi
Wyposażenie, położenie, udogodnienia, atrakcje
Planowanie pobytu
Po otrzymaniu Vouchera hotelowego Eurorest i zaplanowaniu terminu pobytu należy samodzielnie dokonać rezerwacji, kontaktując się z hotelem, przez e-mail lub telefonicznie. W dniu przybycia należy przedstawić w recepcji swój Voucher, aby zostać zwolnionym z opłaty za noclegi oraz opłacić stawki żywieniowe wg powyższej tabeli. Więcej znajdziesz na stronie Planowanie pobytu.
2018 © Copyright by TLG Travel Group, LLC