Jak plánovat?

Noclehy zdarma s voucherem Eurorest

Získejte Voucher

Doporučené

"Liberec" Hotel
Česká Republika
"RON" Hotel
Česká Republika
Plánujte sami
Pouze na Vás záleží na tom kdy, s kým a do kterého hotelu se vydáte. Vy také rozhodujete, jak dlouho se budete ve zvoleném středisku rekreovat. Maximální počet noclehů zdarma, který je možno využít v hotelu, je uveden na hotelovém šeku.
Termín platnosti
Datum platnosti hotelového šeku je uvedeno na první straně Vašeho šeku. Pokud neplánujete dovolenou právě teď, můžete využít své noclehy zdarma po celou dobu platnosti šeku.
Vyberte si termín odpočinku
Naplánujte si termín, ve kterém se chcete vydat na dovolenou a podívejte se, ve kterých střediscích můžete uplatnit svoji vstupenku na noclehy zdarma. Pro urychlení můžete použít vyhledávač v Katalogu hotelů.

Nezapomeňte, že ne všechny hotely, jejichž nabídka je zveřejněna v Katalogu hotelů, přijímají účastníky akce po celý rok. Část hotelů během roku určila termíny, ve kterých k sobě zvou majitele hotelových šeků Eurorest.

Vyberte si místo pobytu a hotel
Když si budete vybírat hotel, všimněte si standardu vybavení hotelu, a taktéž atrakcí jaké na Vás čekají na místě a v regionu.

Ubytovací zařízení zveřejněné v Katalogu hotelů byly zvoleny tak, aby si účastníci Akce v závislosti na ročním období mohli vybrat vhodnou lokalizaci pro svůj odpočinek.

Rezervovat pobyt
Pokud jste již odebral hotelový šek a vybral jste si hotel, ve kterém jej chcete realizovat, zatelefonujte do hotelu a proveďte rezervaci svého pobytu. Informujte prosím předem hotelovou obsluhu, že hodláte přijet s hotelovým šekem Eurorest. Telefonní číslo i všechny další údaje potřebné ke kontaktu s hotelem naleznete v popisu hotelu v Katalogu hotelů.

Eurorest žádným způsobem není prostředníkem v rezervacích pobytu. Shodně s Pravidly Eurorest jsou účastníci akce povinni k samostatné rezervaci pobytu ve střediscích, ve kterých plánují odpočívat.

Plánujete odpočinek v zahraničí?
V popisu každého hotelu, který přijímá hotelové šeky Eurorest se také dozvíte, jakým jazykem se můžete domluvit s hotelovou obsluhou. Pokud plánujete dovolenou v zahraničí, může být možnost domluvit se jazykem, který ovládáte, důležitým kritériem výběru.
Máte dotaz?
Pokud máte více otázek týkajících se dovolené s hotelovým šekem, můžete je položit konzultantům Eurorest. Kontaktní formulář naleznete v záložce Kontakt.
2019 © Copyright by Universo Sp. z o.o. & TLG Travel Group, LLC