Jak plánovat?

Dnes již zbývá pouze 79 Voucherů

Poslední aktualizace před 8 min.
94%

Využili jsme již 94% dostupných Voucherů

Více informací

Noclehy zdarma s voucherem Eurorest

Objednat Voucher
Plánujte sami
Pouze na Vás záleží kdy, s kým, a do kterého hotelu se vydáte. Vy také rozhodnete, kolik dnů strávíte ve vybraném středisku. Maximální počet noclehů zdarma k využití v hotelu je uvedena na tiskopisu hotelového Voucheru.
Termín platnosti
Datum platnosti hotelového Voucheru je uvedena na první stránce Vašeho Voucheru. Pokud teď neplánujete dovolenou, svoje noclehy zdarma můžete využít po celou dobu platnosti Voucheru.
Vyberte si termín odpočinku
Naplánujte si termín, ve kterém se hodláte vydat na dovolenou a podívejte se, ve kterých střediscích můžete využít svůj Voucher na noclehy zdarma. Můžete pro to využít vyhledávač v Katalogu hotelů.

Nezapomeňte, že ne všechny hotely, jejichž nabídka je zveřejněna v Katalogu hotelů přijímají Účastníky akce po celý rok. Část hotelů během roku vyhradila termíny, ve který k sobě zve majitele hotelových Voucherů Eurorest.

Vyberte si místo pobytu a hotel
Při výběru hotelu věnujte pozornost standardu vybavení hotelu i atrakcím, jaké na Vás čekají v okolí a regionu zvoleného hotelu.

Rekreační střediska prezentované v Katalogu hotelů byly vybrána tak, aby Účastníci akce měli možnost zvolit si vhodnou lokalitu s ohledem na roční dobu, ve které hodlají vyrazit na dovolenou.

Rezervovat pobyt
Pokud jste již odebral Vám přidělený hotelový Voucher a vybral jste si hotel, ve kterém jej chcete využít, zavolejte a rezervujte si svůj pobyt – předem informujte, že chcete přijet s hotelovým Voucherem Eurorest. Telefonní čísla i veškeré další údaje nutné pro kontakt s vybraným střediskem, naleznete v popisu hotelu v Katalogu hotelů.

Eurorest není prostředníkem při rezervacích pobytů. V souladu s Pravidly Eurorest jsou Účastníci akce povinni samostatně provádět rezervace pobytu ve střediscích, ve kterých plánují odpočívat.

Plánujete odpočinek v zahraničí?
V popisu každého hotelu, který přijímá hotelové Vouchery Eurorest si přečtete, v jakém jazyku se dorozumíte s hotelovým personálem. Pokud plánujete dovolenou v zahraničí, může být možnost domluvit s v jazyce, který ovládáte, důležitým kritériem.
Máte dotaz?
Pokud máte další otázky týkající se dovolené s hotelovým Voucherem, můžete je položit konzultantům Eurorest. Kontaktní formulář naleznete v záložce Kontakt.
2020 © Copyright by TLG Travel Group, LLC & Universo Sp. z o.o.