O Eurorest

Bezpłatne noclegi z Voucherem Eurorest

Zdobądź Voucher

Polecane przez nas

Ostatnio przeglądane obiekty

O PROGRAMIE EUROREST

Program Eurorest to inicjatywa na rzecz promocji i rozwoju turystyki lokalnej, która powstała 20 lat temu. Projekt ma na celu wspieranie przede wszystkim małych oraz średnich pensjonatów i hoteli.

Już od pierwszych lat swojej działalności Eurorest objął swoim zasięgiem prawie całą Europę. Do dnia dzisiejszego współpracę z nami podjęło blisko 1 000 hoteli z różnych krajów.

Nasze działania mają na celu aktywizowanie rozwoju małego sektora turystycznego w okresie posezonowym. W tym czasie drobne hotele i pensjonaty często borykają się z problemem braku Klientów. Dzięki naszej inicjatywie oraz działaniom marketingowo-promocyjnym obiekty turystyczne są w stanie pozyskać nowych Klientów, a turyści oszczędzają na swoich wyjazdach urlopowych nawet kilkadziesiąt procent.

Dodatkowo Eurorest propaguje rozwój turystyki indywidualnej. Trend ten jest coraz bardziej popularny wśród turystów. Zauważają oni, że cena wyjazdu zorganizowanego często bywa nawet dwa razy wyższa niż tego przygotowanego „na własną rękę”. Przyczyniają się do tego liczne promocje i zniżki udostępniane bezpośrednio przez przewoźników różnego typu, hotele czy pensjonaty oraz inicjatywy typu Eurorest.

Organizatorem akcji i właścicielem marki Eurorest jest:
TLG Travel Group, LLC
108 West 13th Street, 19801 Wilmington, DE
United States
Biuro Informacji Eurorest
Universo Sp. z o.o.
ul. Św. Jerzego 1A, 50-518 Wrocław, Poland

NIP: 8971749495
KRS: 0000326782
REGON: 020907807
2018 © Copyright by TLG Travel Group, LLC