Harkányban töltöttünk egy hetet a Hotel Arborétumban. Így télen a hotel és a település vendég-létszáma is kevés, csend, nyugalom mindenütt. A fürdőben is kellemesen zajlik az élet, tolongás sehol. Talán mindebből is adódik, hogy a... more vendéglátók, a személyzet türelmes, segítőkész, szívélyes. A hotel kellemes légköre, az ellátás, annak rugalmassága nagymértékben hozzájárult a pihenésünkhöz.