Ako plánovať?

Bezplatné nocľahy so šekom Eurorest

Získajte šek

Nami odporúčané

"RON" Hotel
Česká rep.
"Liberec" Hotel
Česká rep.
"Luna Park" Hotel
Španielsko
Plánujte sami
Výlučne od Teba záleží, kedy, s kým a do akého hotela pocestuješ. Ty tiež určuješ, ako dlho budeš vo vybranom zariadení oddychovať. Maximálny počet bezplatných nocľahov, ktoré sa dajú v hoteli uplatniť, je uvedený na poukaze hotelového šeku.
Doba použiteľnosti
Doba použiteľnosti hotelového šeku je uvedená na prvej strane. V prípade, že dovolenku neplánuješ teraz, môžeš si bezplatné ubytovanie uplatniť počas celej doby použiteľnosti šeku.
Vyberte si termín odpočinku
Naplánuj termín, v ktorom by si sa chcel vybrať na dovolenku a skontroluj, v ktorých zariadeniach môžeš využiť svoj poukaz na bezplatný nocľah. K tomu ti môže poslúžiť vyhľadávač v Katalógu hotelov.

Musíš vedieť, že nie všetky hotely, ktorých ponuka je v Katalógu hotelov zverejnená, prijímajú Účastníkov Akcie po celý rok. Časť hotelov vyznačila termíny v priebehu roka, v ktorých sú držitelia hotelových šekov Eurorest vítaní.

Vyberte si miesto pobytu a hotel
Keď si budete vyberať hotel, všimnite si štandard vybavenia hotela a taktiež atrakcie, aké na Vás čakajú v obci a v regióne, v ktorých sa nachádza hotel.

Ubytovacie zariadenia prezentované v Katalógu hotelov boli zvolené tak, aby si Účastníci Akcie v závislosti na ročnom období mohli vybrať vhodné miesto na svoj odpočinok.

Rezervovať pobyt
Ak si si už prevzal hotelový šek a vybral hotel, v ktorom ho chceš uplatniť, zavolaj a rezervuj svoj pobyt. Je potrebné poskytnúť informáciu, že chceš pricestovať s hotelovým šekom Eurorest. Telefónne číslo a všetky potrebné údaje, ktoré sú nevyhnutné na kontakt s vybraným zariadením, nájdeš pri opise hotela v Katalógu hotelov.

Eurorest nesprostredkúva rezervácie. V súlade s Pravidlami Eurorestsú Účastníci Akcie povinní samostatne rezervovať pobyt v zariadeniach, v ktorých si plánujú oddýchnuť.

Plánujete odpočinok v zahraničí?
V opise každého hotela, v ktorom je možné uplatniť hotelové šeky Eurorest sa dozvieš, v akom jazyku sa dohovoríš s hotelovým personálom. Ak si plánuješ oddýchnuť v zahraničí, dôležitým kritériom môže byť možnosť dohovoriť sa v Tebe známom jazyku.
Máte otázky?
Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa dovolenky s hotelovým šekom, môžete ich položiť konzultantom Eurorest. Kontaktný formulár nájdete v záložke Kontakt.
2019 © Copyright by Universo Sp. z o.o. & TLG Travel Group, LLC